Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Değerli Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Öğretmenlerimiz

Yenilenen eğitim programları ve değişen sınav sistemlerindeki gelişmelere paralel olarak uzman akademisyen, araştırmacı, eğitimci ve bilgi-işlem kadrosunun yoğun emekleriyle hazırlayıp, sizler için hayata geçirmiş olduğu Dahiders Digital Eğitim Platformu’nu yenilenen yüzüyle hizmetinize sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Vizyonumuz

Temelleri 2000'li yıllarda teknolojik yayın çalışmaları yapmak üzere atılmış olan firmamız, 2010 lu yıllarda dijital yayıncılık alanında AR-GE çalışmalarına başlamış ve 2012 yılından itibaren:

“Çocuklarımız, öğretmenlerimiz ve velilerimizin eğitsel ve sosyal talep ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak üzere teknolojiyi ve zamanı doğru ve etkin kullanarak öğrenmeyi sevdirmek ve öğrenmeyi alışkanlık haline getirmek, eğlenerek öğretmek, kendine özgüveni olan, kötü alışkanlıklardan uzak, bilgili ve bilinçli nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.”

Dahiders, alanında uzman olan ekipleriyle, müfredat ve sınav sistemi başta olmak üzere Türkiye’de ve dünyada eğitim alanındaki gelişme ve düzenlemeleri yakından takip etmektedir. Bu süreçte kaynaklarını titizlikle kullanarak içeriklerini ve teknik hizmet altyapısını hızla güncellemektedir. Ürünlerini formasyon sahibi uzmanların görüşleri doğrultusunda öğrencilerimizin yaş grupları, sosyal ve gelişim özellikleri ile “ öğrenci - ebeveyn - eğitimci” sacayağının beklentilerini karşılayacak titizlikte ve yeterlilikte hazırlamaktadır.

Üyelerinin güvenine layık olmayı kendine düstur edinmiş ve severek kullanılan Dahiders markasının mensubu olmanın bilinciyle çalışan geniş uzman kadrosu ile üyelerine çağdaş yöntemlerle en iyi ürün ve hizmeti fırsat eşitliğiyle sunmaktan mutluluk duymaktadır..

Dahiders

.. Eğlenerek öğrenmenizi sağlar.

Eğitimdeki güvenilir, çağdaş ve doğru tercihiniz Digital Eğitim Platformu, kalıcı başarılara imza atmanız için sınırsız kullanımla 7 gün 24 saat hizmetinizde! Ürün ve hizmetlerimizin siz değerli öğrenci, öğretmen ve velilerimize büyük destek olacağı inancıyla başarılar diler, gösterdiğiniz ilgi, destek ve esirgemediğiniz hoşgörünüz için çok teşekkür ederiz.

Günümüzün çağdaş bilişim ve eğitim teknolojilerinin katkısını görmek ve çocuğuna desteğimizi her zaman hissetmek isteyen velilerimize, Geleceğini bilgi temelinde, kendine güven ve cesaretle hazırlamak isteyen tüm öğrencilerimize, Tüm bu süreçte katkı ve desteğini esirgemeyen değerli öğretmenlerimize, Sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Dahiders Dijital Eğitim Platformu

Tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2014 Dahi Ders Dijital Eğitim Platformu ®

Sitemizi en iyi Google Chrome tarayıcısı ile 1280x720+ çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz.

delifabrika - eskişehir web tasarım - mobil uygulama

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Özgeçmişinizi info@dahiders.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İletişim Numaraları : 0 (532) 355 47 36 - 0 (505) 477 70 46

BİZE ULAŞIN

Dahiders'e yeni üyelik başvurusu veya diğer talep ve önerileriniz için formu tam olarak doldurup bize iletiniz.

İletişim Numaraları : 0 (532) 355 47 36 - 0 (505) 477 70 46